Pierwszy Wine Bar
w Jaśle.
Salon Win
Salon Win - Bar
.   O NAS
Witamy w naszym
Salonie
W naszej ofercie znajdziecie Państwo jakościowe wina z regionu i ze świata od starannie wyselekcjonowanych producentów. Posiadamy unikatową przestrzeń do poznawania wina, piękny ogród oraz przedwojenną piwnicę do leżakowania win. Świadczymy także usługi w profesjonalnym doborze wina. Ponadto organizujemy degustacje, wieczory tematyczne i szkolenia. W naszym budynku dysponujemy w pełni wyposażonymi apartamentami do wynajęcia, a także siłownią i sauną. Zapraszamy również do współpracy B2B.
Bottle Bed B2B
.   WINO
Włochy
Prosecco to włoskie białe wino musujące produkowane na północ od Wenecji ze szczepu Glera. Chronione oznaczenie geograficzne Prosecco DOC może być używane tylko do win produkowanych z winogron z rejonu Conegliano-Valdobbiadene.
Buon Bosco
Cuvee
Lekkie wino musujące bez oznaczenia geograficznego, winnica San Martino.
Buon Bosco Cuvee
Włochy
Buon Bosco
Prosecco D.O.C.
Białe wino musujące z limitowanych obszarów uprawy winorośli, winnica San Martino.
Buon Bosco Prosecco D.O.C.
Włochy
Chardonnay
Aromatyczne białe wino wytrawne, winnica San Martino, północne Włochy.
Chardonnay
Włochy
Bianco di
Beatrice
Szczep Souvignion Blanc, świeże z aromatami zielonych owoców, północe Włochy, winnica San Martino.
Bianco di Beatrice
Włochy
Austria
Sauvignion
Blanc
Winnica Frauwallner, południowo-wschodnia Styria, Vulkanland, najlepszych Sauvingnon Blanc z Austrii w 2018 według magazynu Vinaria
Sauvignion Blanc
Austria
Morillion
Winnica Frauwallner, południowo- wschodnia Styria, szczep Chardonnay, złoty medal konkursu Galicja Vitis 2018, delikatne aromatyczne białe wino wytrawne.
Morillion
Austria
Welschriesling
Rodzaj rieslinga o przyjemnej kwasowości, południowo-wschodnia Styria, producent - Frauwallner austriacka winnica roku 2018
Welschriesling
Austria
Gelber
Muskateller
Aromatyczne wino z gleb wulkanicznych o nutach ziół, białego bzu, mięty. Soczyste i intensywne. Południowo-Wschodnia Styria.
Gelber Muskateller
Austria
Portugalia
Cabrita
Tinto
Czerwone wytrawne wino z południowej Portugalii z regionu Algarve, połączenie 3 regionalnych szczepów, oryginalne i tanniczne.
Cabrita Tinto
Portugalia
Cabrita
Negra Mole
Czerwone wytrawne wino z pojedyńczego szczepu spotykanego tylko w regionie Algarve Negra Mole. Unikatowe, pełne dojrzałych i suszonych czerwonych owoców
Cabrita Negra Mole
Portugalia
Cabrita
Reserva
Kupaż trzech szczepów Trincadeira, Touriga Nacional i Aragones. 18 miesięcy w beczce z dębu francuskiego nadaje winu korzenne i tostowe nuty, balansuje taniny z bogatą owocowością.
Cabrita Reserva
Portugalia